Apie mus

Jūsų namai yra jūsų individualumo ir išskirtinio stiliaus pojūčio atspindys. Ne tik architektūra ir interjeras, bet ir namų kiemas byloja apie vyraujančią šilumą ir ramybę.

Jau daugiau kaip 13 metų UAB “Rūvainis” komanda rūpinasi gerbūviais, projektuodama ir įgyvendindama netikėtus ir originalius sprendimus kiemams, terasoms, vidaus patalpoms. Esame sąlyginai nedideli šioje, vis labiau augančioje landšafto rinkoje, tačiau įgyvendindami nedidelį kiekį projektų per vienerius metus mes galime suteikti išskirtinį dėmesį kiekvienai detalei ir užtikrinti aukščiausią klientų aptarnavimo lygį.

Daugelis mūsų darbų yra sudėtingi ir didelės apimties, tačiau smulkius projektus mes įgyvendiname su tokiu pačiu atsidavimu. Naudodami geriausias medžiagas ir produktus kiekvieną projektą realizuojame profesionaliai ir kokybiškai. Dirbdami komandoje visi turime bendrą tikslą – pasiūlyti ir įgyvendinti estetišką, individualų, praktišką ir netikėtą sprendimą, kuris priverstų mūsų klientus pamilti savo kiemus iš naujo ir juose praleisti vis daugiau savo laiko.

Per savo gyvavimo metus bendrovė augo ir tobulėjo, tačiau nuo pirmųjų dienų atsidavimas darbui išliko esminiu veiklos principu. Per ilgą laiką sukaupėme neįkainojamą žinių bagažą bei patirtį, išvystėme ir palaikome glaudžius ryšius su landšafto medžiagų gamintojais, dekoratyvinių augalų augintojais, tiekiančiais mums savo prekes iš Kinijos, Vokietijos, Olandijos, Ukrainos ir Lenkijos. Kainos ir kokybės santykis yra pagrindinis mūsų kriterijus besirenkant partnerius.

Taip pat didelį dėmesį skiriame augalų selekcijai – asortimente dominuoja tik vietinėmis gamtinėmis sąlygomis tinkami augti augalai. Mums svarbu, jog įgyvendinti projektai, pasodinti augalai teiktų ilgalaikį grožį, todėl suteikiame garantijas savo darbams.  Pagrindiniai mūsų klientai – Lietuvos gyventojai, įmonės, vis daugėja užsakymų ir įgyvendintų projektų užsienio rinkoje.

Klientams, norintiems prisidėti prie kiemo, terasos puoselėjimo savo rankomis, taip pat turime ką pasiūlyti: nuo įvairiausių gėlių iki įspūdingų savo išvaizda ir dydžiu medžių. Individualių augalų galite įsigyti mūsų prekyvietėje Panevėžyje, Pušaloto g.

UAB “Rūvainis” atlikti darbai yra ne kartą puikavęsi žurnaluose, knygose ir TV ekranuose. Patenkinti ir savo aplinka besididžiuojantys klientai yra didžiausias mūsų įvertinimas, todėl nuo pat bendrovės įsteigimo iki šių dienų stengiamės kiekvienio kliento norus ir idėjas paversti realybe gerbdami žemę, gamtą, kultūrą, bei visą bendruomenę. 

PAGRINDINIAI MŪSŲ VEIKLOS PRINCIPAI:

  • Kokybė;
  • Prieinamumas;
  • Originalios ir išskirtinės idėjos;
  • Individualūs sprendimai;
  • Geri santykiai su klientais;
  • Patikimumas;