Apie mus

Jau daugiau kaip 15 metų UAB “Rūvainis” komanda rūpinasi gerbūviais, projektuodama ir įgyvendindama originalius sprendimus kiemams, terasoms, vidaus patalpoms.

Daugelis mūsų darbų yra sudėtingi ir didelės apimties, tačiau smulkius projektus mes įgyvendiname su tokiu pačiu atsidavimu. Naudodami geriausias medžiagas ir produktus, kiekvieną projektą realizuojame profesionaliai ir itin kokybiškai. Dirbdami komandoje visi turime bendrą tikslą – pasiūlyti ir įgyvendinti estetišką, individualų ir praktišką sprendimą, kuris leistų mūsų klientams pamilti savo kiemus iš naujo.

Per savo gyvavimo metus bendrovė augo ir tobulėjo, tačiau nuo pirmųjų dienų atsidavimas darbui išliko esminiu veiklos principu. Per ilgą laiką sukaupėme neįkainojamą žinių bagažą bei patirtį, išvystėme ir palaikome glaudžius ryšius su landšafto medžiagų gamintojais, dekoratyvinių augalų augintojais, tiekiančiais mums savo prekes iš Kinijos, Vokietijos, Olandijos, Ukrainos ir Lenkijos. 

Didelį dėmesį skiriame augalų selekcijai – asortimente dominuoja tik vietinėmis gamtinėmis sąlygomis tinkami augti augalai. Mums svarbu, jog įgyvendinti projektai, pasodinti augalai teiktų ilgalaikį grožį, todėl suteikiame garantijas savo darbams.  Pagrindiniai mūsų klientai – Lietuvos gyventojai, įmonės, vis daugėja užsakymų ir įgyvendintų projektų užsienio šalyse.

Klientams, norintiems prisidėti prie kiemo, terasos puoselėjimo savo rankomis, taip pat turime ką pasiūlyti: nuo įvairiausių gėlių iki įspūdingų savo išvaizda ir dydžiu medžių. Individualių augalų galite įsigyti mūsų prekyvietėje Panevėžyje, J. Janonio gatvėje.

UAB “Rūvainis” atlikti darbai yra ne kartą puikavęsi žurnaluose, knygose ir TV ekranuose. Patenkinti ir savo aplinka besididžiuojantys klientai yra didžiausias mūsų įvertinimas, todėl nuo pat bendrovės įsteigimo iki šių dienų stengiamės kiekvienio kliento norus ir idėjas paversti realybe gerbdami žemę, gamtą, kultūrą, bei visą bendruomenę. 

PAGRINDINIAI MŪSŲ VEIKLOS PRINCIPAI:

  • Kokybė;
  • Originalios idėjos;
  • Individualūs sprendimai;
  • Patikimumas.