Istorija

Daugelis Bonsai įsivaizduoja kaip minatiūrinį medelį, augantį ant lėkštutės ir puošiantį namų palanges. Tačiau bonsai formavimo kultūra sėkmingai ir seniai yra taikoma dideliems, lauke augantiems augalams – spygliuočiams ir lapuočiams. Kiekvienas bonsai suformuotas medis yra unikalus ir įspūdingas savo išvaizda, todėl įgyvendinant aplinkos apželdinimo projektus jiems tenka svarbiausias vaidmuo.

Mūsų siūlomi Bonsai medžiai yra tikras Japoniškos kultūros pasididžiavimas jūsų sodui. Šie seni, savito stiliaus ir formos augalai vis labiau populiarėja Lietuvoje. UAB “Rūvainis” buvo vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie pasiūlė savo klientams sodą papuošti bonsai stiliumi formuota pušimi, ar maumedžiu.

Mūsų bonsai medžio formavimas pradedamas nuo jauno augalo, augančio grunte ir užtrunka nuo 10 iki 25 metų. Į pagalbą pasitelkiami svarmenys, lazdos, įtvarai, kiti įrankiai. Kiekvienas augalo linkis, ar šaka yra ilgo, profesionalaus ir kruopštaus rankų darbo vaisius. Svarbu paminėti, jog pasodintas į žemę augalas reikalauja minimalios priežiūros: sezono viduryje rankomis pašalinami, arba žirklėmis nukerpami dar nesumedėję ūgliai.

UAB “Rūvainis” siūlo gausų asortimentą bonsai stiliumi formuotų pušų ir maumedžių, pargabentų iš specializuotų medelynų užsienio šalyse. Spygliuočių asortimentą sudaro sekančios rūšys: mugo mughus, mugo gnom, ophir, picobelo, march, Jacobsen, contorta ir t.t. Galime pasiūlyti nuo 1 iki 4-5 m aukščio, išaknydytas vazonuose pušis, ar maumedžius.

Įsigijus bonsai augalą iš mūsų galime parinkti jam tinkamiausią vietą jūsų kiemo sode, pasodinti ir suteikti priežiūrą, formavimo paslaugas. Kiekvienam bonsai stiliumi formuotam augalui suteikiame 1-erių metų garantiją.

Įnešk tolimųjų Rytų dvasios į savo sodą!